Prečo Dubový vŕšok?

Nekupujte si byt, či dom... kúpte si DOMOV!

Dubový Vŕšok je lokalita, ktorú si zamilujete. Nielen pre jej polohu mimo centra mesta s priamym kontaktom s prírodou, nádherným výhľadom na karpatský oblúk a vinohrady, či s výborným napojením na hlavný ťah do Bratislavy.
Lokalita Dubový Vŕšok predstavuje životný štýl, nielen obyčajné bývanie.
Obľúbite si ju najmä preto, že ide o príjemné prostredie na bývanie hoci i na celý život. Prečo?
Vytvorila sa tu veľmi silná komunita mladých ľudí a mladých rodín, ktoré často organizujú spoločné stretnutia a akcie. Sú tu silné sociálne väzby a nízka fluktuácia obyvateľov. V jednom z domov v Dubovom Vŕšku je aj škôlka, kam môžete zapísať vaše deti.
Zabudnite na to, že by ste boli ďalší cudzinec v bezmennej novostavbe. Možno u konkurencie...

Vysokometrážne byty za férové ceny

Cena za m2 je všade v Pezinku približne rovnaká. Presne tak je to aj pri lokalite Dubový Vŕšok. Ceny sa na prvý pohľad môžu zdať vyššie, no je to preto, že pri Dubovom Vŕšku ide o veľkometrážne byty.

Projekt obsahuje 2-izbové byty do výmery až 72 m2, 3-izbové byty nad 80 m2 a takisto priestranné 4-izbové byty. Pre porovnanie – v konkurenčných pezinských developerských projektoch môžete mať 3-izbový byt menší ako 2-izbový v Dubovom Vŕšku. V bytoch vyniká aj výborná dispozícia, pri ktorej sme vždy dbali na veľké a svetlé miestnosti (od 15 až 20m2).

Dobre navrhnutý byt alebo dom však nie je len o metroch štvorcových. Dôležitá je aj jeho premyslená dispozícia, ktorá má pri už predaných bytoch veľmi pozitívne referencie od nových majiteľov.

Dubový Vŕšok vyhráva aj v súboji Pezinok vs. Bratislava. Je to jednoduchá matematika... porovnateľná novostavba v Rači stojí o 30% viac ako novostavba v Pezinku. Ide pritom iba o 10-kilometrový rozdiel!

Navyše, ak vás k Dubovému Vŕšku dovedú nadštandardné cestné komunikácie so šírkou až 7m (o dva metre viac ako u konkurencie). Nezabudli sme ani na chodcov, chodníky sú tu široké 1,5m a je ich dosť aj na poriadnu prechádzku s kočíkom. Občas na nich možno stretnete dokonca aj bažanta či zajaca z okolitých lúk a lesov.

Výstavbe Dubového Vŕšku predchádzala dôsledne vypracovaná urbanistická štúdia, ktorá zaistila prirodzené zasadenie komplexu do pôvodnej lokality s ohľadom na prírodné prostredie, dobré napojenie na hlavné komunikácie a najmä funkčnosť komplexu, ktorá poskytuje obyvateľom komfort pre celoživotné bývanie

Kvalita stavby

Projekt Dubový Vŕšok staval skúsený developer. Aj vďaka tomu na vás čaká kvalitne odvedená práca a množstvo štandardných i nadštandardných výhod. Napríklad...

Čo konkurencia neponúka

V komplexe Dubový Vŕšok môžete začať bývať aj v prípade, ak ste ešte nepredali vašu predchádzajúcu nehnuteľnosť. Stačí zaplatiť 10% zmluvnej ceny bytu a my vám poskytneme výrazne zvýhodnený nájom na celý rok. Ak sa vám pôvodný byt nepodarí predať ani po roku, výhodný nájom vám predĺžime.

Byty a domy v komplexe Dubový Vŕšok nie sú zaťažené ťarchou ako u konkurencie. Vďaka tomu bude prevod nehnuteľnosti na vás rýchly, bezpečný a bezproblémový.

DISI je developer, ktorý domy a byty stavia už 20 rokov. Naše dlhoročné skúsenosti zúročujeme vo váš prospech. Nepotrebujeme nahlas vykrikovať do sveta silné reklamné slogany, pretože naše nehnuteľnosti predáva kvalita a skúsenosť.

Mnohí kupujúci, ktorí si prezreli všetky novostavby v Pezinku, nás chvália za najprofesionálnejšie spracovanie ponúkaných bytov. Nebudeme vás presviedčať za každú cenu. Chceme, aby ste si našli čas, porovnali si ponuky a rozhodli sa pre životný štýl, nie pre bývanie ako každé iné.


Máte záujem o byt či dom v lokalite Dubový Vŕšok? Neváhajte nás kontaktovať.