Prečo Dubový vŕšok?

Nekupujte si byt, či dom... kúpte si DOMOV!

Dubový Vŕšok je lokalita, ktorú si zamilujete. Nielen pre jej polohu mimo centra mesta s priamym kontaktom s prírodou, nádherným výhľadom na karpatský oblúk a vinohrady, či s výborným napojením na hlavný ťah do Bratislavy.
Lokalita Dubový Vŕšok predstavuje životný štýl, nielen obyčajné bývanie.
Obľúbite si ju najmä preto, že ide o príjemné prostredie na bývanie hoci i na celý život. Prečo?
Vytvorila sa tu veľmi silná komunita mladých ľudí a mladých rodín, ktoré často organizujú spoločné stretnutia a akcie. Sú tu silné sociálne väzby a nízka fluktuácia obyvateľov. V jednom z domov v Dubovom Vŕšku je aj materská škôlka, kam môžete prihlásiť vaše deti, prípadne zubná ambulancia, v obchodných priestoroch časti VINICE sa predpokladá predajňa chlieb- pečivo, kaderníctvo a iné nenáročné prevádzky vzhľadom na konflikt s pokojným bývaním.
Zabudnite na to, že by ste boli ďalší cudzinec v bezmennej novostavbe. Možno u konkurencie...

Veľkometrážne byty za férové ceny

Cena za m2 je všade v Pezinku približne rovnaká. Presne tak je to aj pri lokalite Dubový Vŕšok. Celkové ceny za byty sa na prvý pohľad môžu zdať vyššie, no je to preto, že pri Dubovom Vŕšku a aj v projekte VINICE ide o veľkometrážne byty. Napríklad kým v centre mesta, prípadne v lokalite Muškát, alebo v lokalite Sever sa ponúkaju 3-izbové byty s výmerou 68 m2, naše byty majú 78 m2 ale aj 97 m2.

Projekt obsahuje 2-izbové byty do výmery až 64 až 72 m2, 3-izbové byty nad 88 m2 až 97 m2 a takisto priestranné 4-izbové byty po 136 m2. Pre porovnanie – v konkurenčných pezinských developerských projektoch môžete mať 3-izbový byt menší ako 2-izbový v Dubovom Vŕšku a VINICIACH. V bytoch vyniká aj výborná dispozícia, pri ktorej sme vždy dbali na veľké a svetlé miestnosti (od 15 až 20m2).

Dobre navrhnutý byt alebo dom však nie je len o metroch štvorcových. Dôležitá je aj jeho premyslená dispozícia, ktorá má pri už predaných bytoch veľmi pozitívne referencie od nových majiteľov.

Dubový Vŕšok vyhráva aj v súboji Pezinok vs. Bratislava. Je to jednoduchá matematika... porovnateľná novostavba v Rači stojí o 30% viac ako novostavba v Pezinku. Ide pritom iba o 10-kilometrový rozdiel!

Navyše, ak vás k Dubovému Vŕšku dovedú nadštandardné cestné komunikácie so šírkou až 7m (o dva metre viac ako u konkurencie). Nezabudli sme ani na chodcov, chodníky sú tu široké 1,5m a je ich dosť aj na poriadnu prechádzku s kočíkom. Občas na nich možno stretnete dokonca aj bažanta či zajaca, najmä však srnky a daniele z okolitých lúk, vinohradov a lesov.

Výstavbe Dubového Vŕšku predchádzala dôsledne vypracovaná urbanistická štúdia, ktorá zaistila prirodzené zasadenie komplexu do pôvodnej lokality s ohľadom na prírodné prostredie, dobré napojenie na hlavné komunikácie a najmä funkčnosť komplexu, ktorá poskytuje obyvateľom komfort pre celoživotné bývanie

Kvalita stavby

Projekt Dubový Vŕšok staval skúsený developer. Aj vďaka tomu na vás čaká kvalitne odvedená práca a množstvo štandardných i nadštandardných výhod. Napríklad...

Čo konkurencia neponúka

V komplexe Dubový Vŕšok môžete začať bývať aj v prípade, ak ste ešte nepredali vašu predchádzajúcu nehnuteľnosť. Stačí zaplatiť 10% zmluvnej ceny bytu a my vám poskytneme výrazne zvýhodnený nájom na celý rok. Ak sa vám pôvodný byt nepodarí predať ani po roku, výhodný nájom Vám vieme dohodnúť za cenu nižšiu ako sú úroky na úver.

Byty a domy v komplexe Dubový Vŕšok nie sú zaťažené ťarchou ako u konkurencie. Vďaka tomu bude prevod nehnuteľnosti na vás rýchly, bezpečný a bezproblémový.

DISI je developer, ktorý domy a byty stavia už 20 rokov, je na trhu viac ako 22 rokov. Nemení svoju identitu pri každom projekte ako je zvykom u našej konkurencie. Budete sa mať na koho obrátit v prípade odstraňovania porúch a vád v čase záruky. Naše dlhoročné skúsenosti zúročujeme vo váš prospech. Nepotrebujeme nahlas vykrikovať do sveta silné reklamné slogany ako najlepší developer v Pezinku alebo iné marketingové chytáky :) , pretože naše nehnuteľnosti predáva kvalita, skúsenosť a lokalita.

Mnohí kupujúci, ktorí si prezreli všetky novostavby v Pezinku, nás chvália za najprofesionálnejšie spracovanie ponúkaných bytov. Nebudeme vás presviedčať za každú cenu. Chceme, aby ste si našli čas, porovnali si ponuky a rozhodli sa pre životný štýl, nie pre bývanie ako každé iné.


Máte záujem o byt či v lokalite Dubový Vŕšok? Neváhajte nás kontaktovať.